Get Adobe Flash player

Dle náročnosti zpracování a druhu vlasového vlákna se odvíjí cena paruk.

 

 

Dnešní trh nabízí vysoce kvalitní produkty i z umělých vláken, nerozpoznatelných od lidských vlasů na pohled i na dotek. Pozor však na výhodně levné paruky, které mohou být nekvalitní – extrémně lesklá vlákna, nebo vlákna, která se velmi brzy začnou cuchat či krepatět. Toto platí jak pro paruku z umělého vlasu, tak i ze 100% lidských vlasů.

 

Kvalitní paruka Vás nebude stát pár set korun. Pokud si přejete produkt, který Vám má vydržet dlouho, je lépe vybírat opravdu pečlivě s ohledem na všechny detaily a situace obzvlášť, pokud budete paruku nosit častěji či neustále :

Proč si chcete pořídit paruku

Jak by měla paruka vypadat střihem a odstínem

Zda paruku budete chtít stylisticky upravovat ( typ monofilu, druh vlákna )

 

 

 

conditioner šamponV neposlední řadě je také potřeba zmínit péči o paruky. Čím lépe budete o nové vlasy pečovat, tím déle Vám vydrží krásné, obzvlášť u vlnitých a kudrnatých typů. Doporučujeme pořídit si přípravky pro péči o paruky v případě umělého vlákna a vyhýbat se přípravkům s ovocnými složkami v případě pravých vlasů. Jinak Vám paruky začnou brzy krepatět z důvodu vysušování vláken. Kromě pečujících přípravků je možné zakoupit také stylingové přípravky na paruky.

 

 

 

Pokud si nejste 100% jisti, neváhejte se obrátit na prodejce s jakýmkoliv dotazem. Paruku, kterou si koupíte, budete nosit Vy a jistě by bylo nepříjemné později řešit změny či nevýhody, nad kterými jste před koupí zboží váhali, či neměli dostatečné informace.